Kadra

Dominika P.
Dominika P.instruktor fitness/trener personalny
Na co dzień prowadzę treningi personalne, pomagając moim podopiecznym w utrzymaniu zdrowego stylu życia, zrzuceniu nadmiernych kilogramów oraz uzyskaniu sylwetki o jakiej zawsze marzyli. Współpracuję przede wszystkim z osobami, które chcą czuć się lepiej w swoim ciele, ale również z osobami, które potrzebują rywalizacji sportowej. Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na to, aby czuli się dobrze i mieli pełen komfort wykonywania aktywności fizycznej. Dbam i interesuję się wszystkimi moimi podopiecznymi, chcę, aby wiedzieli, że mają we mnie wsparcie.
Doma
Domainstruktor fitness/obsługa recepcji
Sport to moja ogromna pasja. Od najmłodszych lat był nieodłącznym elementem mojego życia. Zaczęło się od koszykówki – mojej pierwszej miłości. Na studiach postawiłam na zajęcia pole dance. Teraz pasjonuje mnie fitness. Lubię pracować z ludźmi i bardzo mnie cieszy, gdy wychodzą z moich zajęć zmęczeni i zadowoleni. Chcę ich motywować i pomagać im osiągać swoje cele. Ukończyłam kurs instruktora fitness, instruktora fitness dla kobiet w ciąży oraz trenera personalnego. Zapraszam gorąco na moje zajęcia, a poza zajęciami możecie spotkać mnie na recepcji :) Służę pomocą!
Szymon
Szymontrener personalny/fizjoterapeuta
Sport od zawsze był nieodłącznym elementem mojego życia. Zaczęło się od sportów walki. Celem było zwycięstwo w zawodach i cel ten bardzo szybko osiągnąłem. Teraz przyszedł czas na kulturystykę - i tutaj mam kolejny cel do zrealizowania. Chcę być dla Ciebie motywacją i wzorem ciężkiej pracy. Dowodem na to, że jeśli tylko CHCESZ - to możesz wszystko! Jako Twój Osobisty Trener pomogę Ci w osiągnięciu lub utrzymaniu upragnionej kondycji fizycznej i sylwetki. Razem dopasujemy program ćwiczeń oraz odpowiednią dla Twoich potrzeb dietę uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. “Cel, to marzenie z datą realizacji.”